Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

Координаційна рада служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Переглядів: 1966

Юридична адреса:
84500, Україна,
Донецька область,
м. Бахмут
вул. Сибірцева, 190

Контактні телефони:
Тел.: (0627) 44-03-78

Координаційна рада служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради діє на підставі:

СКЛАД
координаційної ради служби у справах дітей
Управління молодіжної політики та у справах дітей
Бахмутської міської ради

Махничева Людмила Олексіївна начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, голова ради
Давіденко Ірина Олександрівна начальник служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, заступник голови ради
Бойко Алла Олексіївна головний спеціаліст служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, секретар ради
ЧЛЕНИ РАДИ:
Андрєєва Лариса Миколаївна начальник Управління культури Бахмутської міської ради (за згодою)
Капленко Ольга Петрівна голова постійної комісії Бахмутської міської ради з питань молодіжної політики, освіти, культури та спорту (за згодою)
Лис Віктор Мілентійович начальник Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради (за згодою)
Малка Тетяна Євгенівна спеціаліст І категорії служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради
Микита Віталій Валерійович інспектор ЮП Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області ( за згодою)
Миронова Олена Олександрівна начальник Управління охорони здоров'я Бахмутської міської ради
Рубцова Марина Анатоліївна начальник Управління освіти Бахмутської міської ради
Сподіна Інна Володимирівна начальник Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради
Ковальова Ганна Олександрівна начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради
Хворастухіна Людмила Володимирівна директор Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою)

Основні завдання ради:

 1. Надання рекомендацій щодо координації дій місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадських структур у вирішенні питань соціального і правового захисту дітей, профілактики правопорушень  та організації роботи щодо запобігання бездоглядності дітей.
 2. Формування громадської думки щодо державної політики з питань соціального і правового захисту дітей, профілактики правопорушень в їхньому середовищі, запобігання дитячої бездоглядності. Інформування населення через засоби масової інформації про проблеми дітей та шляхи їх вирішення.
 3. Вивчення і прогнозування у регіоні соціальних та морально-політичних процесів у дитячому та підлітковому середовищі.
 4. Внесення пропозицій до проектів програм Бахмутської міської ради в частині соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей та попередження вчинення ними правопорушень і запобігання бездоглядності.
 5. Внесення пропозицій щодо бюджетних асигнувань для реалізації цільових програм соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень і запобігання бездоглядності.
 6. Вивчення та узагальнення даних щодо стану роботи з дітьми на території Бахмутської міської ради, внесення в установленому порядку пропозицій до відповідних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, щодо удосконалення цієї роботи.
 7. Залучення до реалізації місцевих програм з питань соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень творчих спілок, культурно-освітніх, фізкультурно-спортивних товариств, дитячих, молодіжних та інших громадських організацій.
 8. Підготовка пропозицій щодо цільового кооперування коштів для вирішення питань соціально-правової підтримки дітей.
 9. Сприяння діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, окремих фізичних осіб щодо надання матеріальної підтримки та соціальної допомоги дітям, координація зв’язків з громадськими та благодійними організаціями, тощо.

Положення про координаційну раду служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Періодичність засідань:
За потребою, але не рідше 1 разу на квартал

Плани робіт:

Фактична періодичність засідань:

    2018 рік Протокол №2 від 23.05.2018
Засідання від 21.02.2018 Протокол №1 від 21.02.2018
     2017 рік     Протокол №1 від 15.02.2017
  Протокол №2 від 17.05.2017
  Протокол №3 від 16.08.2017
  Протокол №4 від 15.11.2017
     2016 рік            Протокол №1 від 17.02.2016
  Протокол №2 від 18.05.2016
  Протокол №3 від 17.08.2016
  Протокол №4 від 16.11.2016Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально