Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Круглий стіл на тему «Протидія та попередження порушень прав людини в населених пунктах зони АТО»

Переглядів: 1040

Зміцнювати та захищати права людини також і за межами кордону – це мета Міністерства закордонних справ Німеччини у співробітництві з німецькими представництвами, яка реалізується через підтримку відповідних проектів, в тому числі і у Східній Україні. Партнерами виступають, як правило, неурядові організації, які активно захищають виконання та належну реалізацію прав людини та звертають увагу на актуальні проблеми в цій галузі. На шляху  до виконання своїх завдань, організації, які займаються правами людини, часто залежні від фінансової підтримки. Тому Міністерство закордонних справ Німеччини підтримує в цілому від 120 до 140 проектів на рік. Проекти при цьому охоплюють весь спектр захисту прав людини та відображують актуальні аспекти німецької політики в галузі захисту прав людини.

3 березня Генеральний консул ВольфґанґМьоссінґер та голова ГО «Східна правозахисна група» Павло Лисянський підписали угоду про співробітництво в рамках проекту «Ефективний алгоритм лобіювання та механізм захисту прав людини на територіях, постраждалих внаслідок конфлікту поблизу лінії розмежування».

Проект має на меті сприяння розвитку громадського суспільства та впровадження механізму захисту прав людини в населених пунктах поблизу лінії розмежування. Проект передбачає моніторинг порушень прав людини в Луганській та Донецькій області в населених пунктах, розташованих поряд з лінією розмежування, юридичну допомогу, правові консультації для вимушених переселенців та мешканців громад поблизу лінії розмежування. Планується проведення тренінгів для ВПО та представників громад поблизу контактної лінії. Завдяки проекту вдасться залучити певну кількість активних представників громад і таким чином висловлювати та реалізовувати ініціативи ВПО та мешканців поселень поблизу контактної лінії в правовій галузі, здійснювати заходи з правового просвітництва, формування правової свідомості, а також співпрацювати з органами самоврядування та певними організаціями в цьому напрямку та заснувати на цій інформаційній та контактній базі конкретну мережу правозахисних та громадських організацій.

Круглий стіл на тему «Протидія та попередження порушень прав людини в населених пунктах зони АТО»  збере 29 березня правозахисників, представників міськради, громадськості, профспілкових лідерів з різних міст регіону, аби оговорити актуальну ситуацію в галузі прав людини в різних аспектах громадського життя в населених пунктах поблизу лінії розмежування, та поговорити про засоби протидії порушень та дієві механізми захисту прав людини.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально