Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Інформація щодо актуальних грантів та конкурсів, які надаються міжнародними організаціями малому бізнесу

Переглядів: 3032

Безкоштовні вебінари для підприємців малого та середнього бізнесу від Міністерства цифрової трансформації України

Безкоштовні вебінари для підприємців малого та середнього бізнесу від Міністерства цифрової трансформації України

Міністерство цифрової трансформації України запускає безкоштовні вебінари для підприємців малого та середнього бізнесу.

Проєкт передбачає щотижневі безкоштовні 30-хвилинні вебінари для підприємців малого та середнього бізнесу на YouTube-каналі Дія https://bit.ly/YouTube_diia

Особливість формату — розмови з акцентом на плани дій для бізнесу («бери й роби»). Спікери — експерти та викладачі британських програм в Україні.

Перший вебінар відбудеться 11 червня 2020 року о 18:00. Тема — «Комунікація з персоналом». Спікером буде Олена Ковальчук, тьюторка Единбурзької бізнес-школи (викладає курси: HR Management, Організаційна поведінка), організаційна консультантка та бізнес-тренерка.

Для участі в безкоштовному вебінарі необхідно зареєструватися https://forms.gle/y2J4m549FknYcGy59

Деталі на сайті Мінцифри https://bit.ly/3hdczVl

 


Програма з відновлення фінансування проектів малих і середніх підприємств «FinancEast»

 

У Донецькій області починається реалізація програми з відновлення фінансування проектів малих і середніх підприємств «FinancEast», яка ініційована Німецьким банком розвитку KfW. 

Метою програми  є відновлення фінансування малих та середніх підприємств та збільшення присутності банків і лізингових компаній на підконтрольних Уряду України територіях Донецької і Луганської областей, шляхом надання малим та середнім підприємствам  компенсації 50% від суми кредиту або лізингу для їх наступного погашення, що гарантує повернення коштів банкам та лізинговим компаніям в розмірі 50%

Більш детальну інформацію про програму «FinancEast»  можливо отримати за посиланням:

http://guf.gov.ua/uk/programa-z-vidnovlennya-finansuvannya-investiciynih-proektiv-malih-i-serednih-pidpriyemstv-na-shodi-ukrajini

 


Допомога бізнесу

 

Урядові ініціативи щодо підтримки малих та середніх підприємств (МСП) забезпечуються через програму «Доступні кредити 5-7-9%». 29 квітня Уряд прийняв зміни до цієї програми, націлені на уточнення категорій МСП, які можуть отримати фінансування та зняття обмежень щодо максимальної суми кредиту для рефінансування. Зокрема, у рамках так званого «антикарантинного пакету» змін, внесених у програму 15 квітня передбачається:

 • МСП, річний дохід яких не перевищував 10 мільйонів євро, зможуть отримати рефінансування під нульову відсоткову ставку.
 • Зняття обмежень на таке рефінансування. Однак встановлюватиметься обмеження державної підтримки суб’єкту підприємництва, яка не може перевищувати 200 тис. євро за будь-який трирічний період.
 • Позичальники отримують можливість рефінансувати свої діючі кредити за ставкою 3%, 5%, 7% або 9% річних (залежно від категорії кредиту) на термін до 5 років у сумі до 3 мільйонів гривень.
 • Суб’єкти підприємницької діяльності отримають змогу оформити відстрочку зі сплати не лише тіла кредиту, але й відсотків на обслуговування позики. Така відстрочка може сягати 9 місяців і залежить від мети надання державної підтримки.

Крім того, 29 квітня уряд «дав зелене світло» законодавчим змінам, які передбачають надання МСП, що постраждали від COVID-19, доступу до фінансових ресурсів шляхом отримання кредитів із частковою державною гарантією. Гарантії надаватимуться Міністерством фінансів за пулом кредитів для суб’єктів господарювання, які будуть видаватись банками. Наступним кроком передбачається прийняття Верховною Радою відповідних змін до Державного Бюджету на 2020 рік та ухвалення Кабінетом Міністрів порядку надання таких гарантій.

22 квітня Кабінет Міністрів прийняв постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми». Згідно з цією постановою, фізичні особи - підприємці (ФОПи), які належать до першої і другої групи платників єдиного податку та сплачували єдиний соціальний внесок, отримають допомогу на період карантину та один місяць після його закінчення. Така допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму: на дітей до 6 років - 1779 грн та на дітей віком від 6 до 10 років - 2218 грн. 29 квітня уряд прийняв рішення про виділення 1.6 млрд гривень з фонду боротьби з COVID-19 на здійснення таких виплат.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально