Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 16 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Програма забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2010-2013 роки

Переглядів: 2675

Програма забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2010-2013 роки (далі - Програма) розроблена Артемівським  міським управлінням Головного управління МНС України в Донецькій області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 №156 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009 – 2013 роки», вимог протоколу засідання колегії обласної державної адміністрації від 20.08.2009 № 8.

В основу Програми покладені положення законів України „Про правові засади цивільного захисту”, „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, „Про пожежну безпеку”, „Про аварійно-рятувальні служби”, розпорядження Президента України від 14.07.2001 року №190/2001-рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах”, Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2008 №14.

Програма визначає основні цілі і завдання розвитку місцевої ланки  територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, попередження та оперативного реагування на них до 2013 року.

Вона заснована на показниках техногенно-природної небезпеки міста, заходах державного регулювання, спрямованих на забезпечення захисту населення і територій, а також позитивних тенденціях вирішення питань попередження та реагування в  місті за період 2002 – 2009 років.

Програмою передбачені заходи, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок коштів державного та місцевого бюджету, власних ресурсів міста й інших джерел.

Програма визначає мету та пріоритетні напрямки дій в 2010-2013 роках щодо подолання негативних наслідків кризи в реальній сфері цивільного захисту.

Головною метою Програми є забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Артемівської міської ради  та ефективних дій щодо попередження і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, ліквідації пожеж і рятування людей на водних об’єктах.

ЗМІСТ

 • Вступ
  1. Загальний аналіз виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2009 році та прогноз на майбутнє.
  2. Цілі та основні завдання Програми.
  3. Механізм реалізації Програми.
   1. Організаційне забезпечення.
   2. Фінансове забезпечення.
  4. Очікувані результати.
 • Додаток  1. Фінансове забезпечення заходів Програми
 • Додаток № 2  Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми 
ДолученняРозмір
Файл Рішення від 25.08.2010№5/62-1145
Програма забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території Артемівської міської ради від надзвичайних ситуацій
83.12 KB

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально