Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Державна програма "Теплі кредити"

Переглядів: 399

До уваги населення!

Урядом  продовжено дію програми «теплих» кредитів та удосконалено порядок надання відшкодування за нею,  розширено перелік банків-учасників програми, а саме: АТ «Ощадбанк»; АБ «Укргазбанку»; АТ «Укрексімбанку»; ПАТ «Приватбанк».

В рамках державної програми у місті Бахмут було розроблено та затверджено Програму з відшкодування відсоткової ставки за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності для населення м.Бахмут на 2016-2018 роки. Програмою запропоновано порядок використання коштів, передбачених в міському бюджеті м.Бахмута  та обласному бюджеті на часткове відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами, залученими населенням на впровадження енергоефективних заходів.

На сьогодні між Бахмутською міською радою та АТ «Ощадбанк» укладено договір про співпрацю, в рамках якого жителі міста мають змогу отримати відшкодування  частини відсоткової ставки у розмірі 10% з обласного бюджету, а різницю між  ставкою банка і обласним бюджетом відшкодовує місцевий бюджет.

Отже фактично звернувшись до АТ «Ощадбанк» по програмі «Ощадний дім» жителі міста,  Об'є́днання співвла́сників багатокварти́рних буди́нків та Житлово-будівельні кооперативи отримають безвідсотковий кредит.    

З більш детальною інформацією щодо кредитування та оформлення необхідних документів можна ознайомитись на офіційному сайті Ощадбанку або звернутись за консультацією за телефонами:

  • (095)817-95-60  -  АТ «Ощадбанк»;
  • 44-07-95 – відділ енергоменеджменту та екології Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради.

Додатково:Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально