Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Проекти Європейського Інвестиційного Банку

Переглядів: 677

З метою подолання наслідків конфлікту у східній частині України, включаючи вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб, 22 грудня 2014 року була підписана Фінансова угода між Україною та Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ) на залучення кредитних ресурсів у розмірі 200 млн. євро. В рамках Проекту “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України” 20 квітня 2015 року Верховна Рада України ратифікувала зазначений документ Законом України № 346-VIII і Фінансова Угода 13 травня 2015 набула чинності.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 № 712 «Деякі питання реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» було затверджено Перелік проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Серед громад, яким Європейський Інвестиційний Банк (ЄІБ) надає допомогу на покращення соціальної інфраструктури та доступності публічних послуг для населення у м. Бахмут.

Для забезпечення належної підготовки і реалізації субпроектів з відновлення пошкодженої інфраструктури, вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проведено роботу з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування: розроблені критерії впровадження Плану соціального менеджменту, Плану залучення зацікавлених сторін, вимірювання соціальних впливів субпроектів на різні групи бенефіціарів, включно з ВПО.

  1. Субпроекти, що реалізуюся Управлінням освіти Бахмутської міської ради
  2. Субпроекти, що реалізуюся Управлінням розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради
  3. Субпроект, що реалізується Бахмутською міською радою
  4. Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

Пошук

Анонс

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально