Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 43 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Субпроекти Європейського Інвестиційного Банку, що реалізуюся Бахмутською міською радою

Переглядів: 464
  • Розпорядження міського голови від 01.06.2018 №100рр
    Про здійснення моніторінгу та оцінювання соціального впливу субпроекту, що реалізується у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестеційного банку

Бахмутська міська рада  повідомляє, що в 2016 році була укладена угода про передачу коштів позики між Міністерством фінансів, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Бахмутською міською радою Донецької області. Згідно Угоди про передачу коштів позики від 09.11.2016 № 13010-05/109  Бахмутська міська рада є замовником проекту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Даний проект увійшов до переліку проектів, затверджених   Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2015  № 1068 і буде фінансуватися за кошти першого траншу у вигляді Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України». Вартість проекту складає 8 940,02 тис. гривень.

У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ» з яким був укладений договір підряду від 14.07.2017р №38.

В серпні 2018 року підрядна організація ТОВ «Новатор-СТ» отримала попередню оплату у розмірі 30% по проекту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Миру, 44» на суму 2490247,66 гривень.

На даний час розпочато роботи з капітального ремонту на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради.

ПЕРЕЛІК
проектів, що фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та співфінансування з місцевих бюджетів на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (Пул 1)

Найменування проекту Найменування замовника (кінцевий бенефіціар) Вартість проекту, тис.грн.
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька область, м. Бахмут, вул. Миру, 44 (коригування) Бахмутська міська рада

8 940,02

МАТРИЦЯ МОНІТОРИНГУ ВПРОВАДЖЕННЯ ПЛАНУ СОЦІАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПЛАНУ ЗАЛУЧЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН

Протоколи засідань робочої групи з моніторингу та оцінювання соціального впливу субпроекту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька область, м.Бахмут, вул. Миру, 44»:

2018 Протокол №1 від 11.09.2018
Протокол №2 від 25.10.2018
Протокол №3 від 28.11.2018
Протокол №4 від 20.12.2018У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ» У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ» У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ» У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ» У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ» У 2017 році була проведена процедура закупівлі по об’єкту «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на адміністративній будівлі Бахмутської міської ради, Донецька обл., м.Бахмут, вул.Миру,44». Переможцем процедури був визнаний ТОВ «Новатор-СТ»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально