Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 11 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Еміне Джапарова: Росія є джерелом нестабільності у Чорноморському регіоні

Переглядів: 292

6 вересня Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова виступила на експертному безпековому форумі «Чорноморський регіон: сучасні війни і старі конфлікти».

У своєму виступі Еміне Джапарова зосередилась на загрозах безпеці регіону, які викликані гібридною агресією з боку Російської Федерації.

«Одним з елементів гібридної війни є війна когнітивна, тобто війна за мізки та серця людей. Основні інструменти такої війни - дезінформація та вплив на свідомість. Українці, що мешкають на окупованих територіях, познайомилися з гібридними методами ще до окупації. Російські ЗМІ та агенти впливу були присутні в Криму протягом всього періоду незалежності України», - зазначила вона.

Еміне Джапарова додала, що після початку подій на Майдані агенти російського впливу активувалися та почали роздмухувати протестний потенціал, називаючи мирні виступи проти корумпованої системи державним переворотом, а їх учасників та очільників - фашистами та хунтою. З тих пір, за словами Першого заступника Міністра, РФ лише відточила свої методи і продовжує застосовувати подібну практику до інших країн світу, не оминаючи і країни Чорноморського регіону.

«Підживлювачем та джерелом нестабільності та конфліктів в регіоні є Росія. Це дивна технологія: розв’язати конфлікт та здійснити злочин, виправдати його та далі нападати інформаційно, звинувачуючи Україну у відсутності свободи слова, «порушенні» мінських угод та «громадянській війні», та багато іншого. Вважаю, що світова позиція має бути більш консолідована в розумінні, як діє РФ», - підкреслила Еміне Джапарова.

Форум пройшов 5-9 вересня у Одесі. У його роботі взяли участь експерти та науковці з України, Великобританії, Румунії, Естонії, РФ, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Болгарії, Фінляндії та інших країн.

Джерело:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/emine-dzhaparova-rosiya-ye-dzherelom-nest...

20.09.2018 - 15:43

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально