Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Ініціативна група Установчих зборів інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при виконавчому комітеті Артемівської міської ради

Переглядів: 1904

Участники установчих зборів Громадської ради при виконавчому комітеті Артемівської міської ради

 

№ п/п

П.І.Б. кандидата

Найменування організації, яку представляє кандидат

1.

Львова Світлана Миколаївна

Всеукраїнська громадська організація «Солдатських матерів України»

2.

Бєлов Олександр Юрійович

Громадська організація «Бахмутський козацький полк Війська Запорізького»

3.

Підченко Максим Віталійович

Громадська організація «Бахмутська паланка Війська Запорізького»

кандидат не був допущений до участі в установчих зборах Громадської ради при виконкомі Артемівської міської ради згідно діючого законодавства

4.

Тремасов Станіслав Семенович.

Громадська організація «Артемівська Народна Рада»

5.

Гончарова Олена Вадимівна

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання інвалідів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС «Відлуння Чорнобиля»»

6.

Гейллер Юрій Борисович

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Сибірцева, 188»

7.

Просянок Лідія Семенівна

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Фламенко»

8.

Гетьман Галина Миколаївна

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Рубін-Арт»

9.

Серьогіна Любов Миколаївна

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Річний»

10.

Богун Валентина Павлівна

Громадська організація «Артемівське відділення Донецької обласної асоціації платників податків»

11.

Альников Іван Олександрович

Первинна організація профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат»

12.

Варченко Карина Миколаївна

Громадська організація «Бахмутська фортеця»

13.

Руденко Валерій Михайлович

Громадська організація «Велоінтеграція»

14.

Бак Вікторія Федорівна.

Громадська організація «Артемівський центр гуманної педагогіки»

15.

Роменська Наталя Григорівна

Громадська організація «Артемівське Реріховське товариство»

16.

Скиба Людмила Костянтинівна

Артемівський міський комітет профспілки працівників державних установ України

17.

Нікітін Олександр Степанович

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «КЄЦ-27»

18.

Авдєєва Олена Леонідівна

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Ювілейна, 28»

19.

Ускова Алла Петрівна

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Радянська, 29»

20.

Костенко Олена Миколаївна

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Леваневського, 162»

21.

Бокова Ганна Володимирівна

Громадський медіа портал «Бахмут.іn.uа»

22.

Тімуш Володимир Васильович

Громадська організація «Камені Донбасу»

23.

Фісун Сергій Олександрович

Туристична спілка «Бахарт»

24.

Трубіна Тетяна Василівна

Громадська організація «Громадянський рух «Разом»

25.

Долінська Валентина Іванівна

Артемівська міська ліга ділових та професійних жінок

26.

Шугай Емілія Казимирівна

Первинна профспілкова організація ТОВ «Артемівський хлібокомбінат»

27.

Кузняк Кирило Степанович

Громадська Організація «Хартія волі»

28.

Бєлєвич Валерій Ігоревич

Громадська Організація «Бахмут Український»

29.

Саржевський Максим Олегович

Часовоярська місцева громадська організація «Патріот Часів Яру»

30.

Іщенко Борис Валентинович

Артемівська міська організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна»

31.

Гетьман Денис Михайлович

Артемівське міське товариство захисту прав споживачів

32.

Тимчак Андрій Стефанович

Громадська організація «Спадщина!»

33.

Громова Юлія Олександрівна

Артемівська міська організація жінок

34.

Дроздова Наталя Юріївна

Артемівське міське відділення дитячого фонду України

35.

Єщенко Олег В’ячеславович

Спортивно-технічний клуб автомобілістів «Ягуар»

36.

Нікітченко Віктор Іванович

Громадська організація «Артемівської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

37.

Руднєва Алла Михайлівна

Артемівська міська організація профспілки працівників освіти та науки України

38.

Пляшечник Людмила Размиківна

Комітет мікрорайону «Центральний» м. Артемівська

39.

Сафонов Валерій Єгорович

Організація ветеранів публічного акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів»

40.

Буракова Любов Борисівна

Первинна організація профспілки ПАТ «Артемівський завод по обробці кольорових металів»

41.

Литовченко Ольга Юріївна

Артемівське товариство захисту тварин

42.

Харченко Михайло Сергійович

Артемівська міська молодіжна громадська організація «Новий вимір»

43.

Мірошниченко Лідія Петрівна

Артемівська міська організація «Розвитку демократії і жіночих ініціатив «Дія»

44.

Щербакова Лариса Анатоліївна

Артемівська міська організація Товариства Червоного Хреста України

 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально