Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 32 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Спрощена система оподаткування у 2016 році

Переглядів: 756

Законом України від 24.12.2015 №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесені зміни до Податкового кодексу, зокрема і щодо спрощеної системи оподаткування, які набрали чинності 1 січня 2016 року.

У 2016 році ставки податку для платників єдиного податку 1 та 2 груп не змінилися проте застосовуватимуться до більшого розміру мінімальної зарплати (бази оподаткування). Так, платникам єдиного податку ставка податку становитиме у 2016 році: - для платників 1групи - 137,8 грн.; - для платників 2 групи  - 275,6 гривень.

Для платників 3 та 4 груп платників єдиного податку ставки збільшуються: - для 3 групи  - 3% для платників ПДВ і 5% для неплатників ПДВ (раніше було 2% і 4% відповідно).

Крім того, для платників 3 групи (фізичні особи - підприємці та юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми) зменшено річний обсяг доходу до 5 млн. грн. (раніше 20 млн. гривень).

Для 4 групи  - розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально