Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Оподаткування боргу фізичної особи, анульованого банком

Переглядів: 420

У відповідності до п.п. 164.2.17 "д" п. 164.2 ст. 164 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків включається основна сума боргу (кредиту), прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, якщо його розмір у 2015 році перевищує 609 грн.

Кредитор зобов'язаний повідомити платника податку - боржника шляхом направлення рекомендованого листа з повідомленням про вручення, підписав відповідний договір або надав повідомлення боржнику під підпис особисто. За результатами звітного періоду, у якому такий борг було прощено, його сума включається до податкового звіту (за формою №1ДФ) як сума доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платника податків. У даному випадку, боржник відображає сумму прощеного боргу у річній декларації і самостійно сплачує ПДФО та військовий збір.

Декларація подається до 1 травня 2016 року. Суму податкового зобовязання фізична особа повинна самостійно сплатити до 1 серпня 2016 року.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально