Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 128 гостей.

Рекомендуємо

Перереєстрація РРО у разі зміни адреси господарського об’єкта

Переглядів: 410

У розрахунковому документі має друкуватись інформація про адресу господарського об’єкта, зазначена в документі на право власності.

Зазначено, що якщо органами виконавчої влади чи місцевого самоврядування прийнято рішення про перейменування вулиці чи інших топонімів (географічних назв), внаслідок чого змінюється адреса господарської одиниці, власник відповідного приміщення має привести свої установчі документи, документи на господарську одиницю та інші документи у відповідність із законодавством. Після внесення змін до документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, має бути проведена перереєстрація РРО.

Щодо інформації, відображеної у ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, у тому числі про адресу господарського об’єкта, то вона має співпадати з даними про адресу господарського об’єкта, який друкується у розрахунковому документі зареєстрованого на дану адресу РРО.

Лист від 21.03.2016 №6117/6/99-99-22-07-03-15


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально