Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 74 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Яким чином виправити помилку допущену у додатку 6 «Довідка (Д6)» до податкової декларації з ПДВ, яка вплинула/не вплинула на числові показники податкової декларації з ПДВ?

Переглядів: 934

 Виправлення помилок у додатку 6 «Довідка (Д6)» (далі – додаток 6) до податкової декларації з ПДВ (далі – декларація) проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, до якого додається додаток 6 до декларації з відміткою «уточнюючий». У додатку 6 помилки виправляються методом «сторно», а саме одним рядком помилковий запис вказується зі знаком «-» та вказується правильний запис. Якщо помилка вплинула на числові показники декларації, при заповненні уточнюючого розрахунку у графі 4 відображаються всі заповнені показники декларації, яка уточнюється, у графі 5 – всі показники декларації з урахуванням виправлених помилок, в графі 6 відображається сума помилки (абсолютне значення) з відповідним знаком (+/-). У разі якщо абсолютне значення дорівнює нулю, то така графа відповідного рядка не заповнюється.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально