Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 69 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

ІНФОРМАЦІЯ щодо стану реєстрації колективних договорів, змін і доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ради за 9 місяців 2016 року

Переглядів: 1242

Відповідно з вимогами Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115, у I півріччі 2016 року проведена повідомна реєстрація колективних договорів, змін і доповнень до них згідно наданого Переліку (додаток 1).

Станом на 01.01.2016 року зареєстровано 292 підприємства із загальною кількістю 24,5 тис. робітників (9 підприємств перереєстровано із зони АТО, із загальною кількістю 0,6 тис. робітників).

Станом на 01.10.2016,  в результаті проведеної роботи, 46 підприємствам надіслані  листи з рекомендаціями щодо проведення роботи з укладання колективних договорів на підприємствах, організаціях, установах. З них 10 підприємств відмовились від укладання колективних договорів, що підтверджено відповідними листами та протоколами зборів трудових колективів цих  підприємств; на 7 підприємствах розпочата робота з їх укладання (перелік додається).

Рештою суб’єктів господарювання, в порушення вимог п.7 ст.65 Господарського кодексу України, ст.1 Закону України від 01.07.1993 №3356-ХІІ «Про колективні договори і угоди», ст.11 Кодексу Законів про працю України, переговори з укладання колективних договорів не ведуться (перелік додається).

Із  загальної кількості зареєстрованих підприємств трудові відносини урегульовані  на  255  підприємствах (87 %) з чисельністю 23,7 тис. працюючих  (3 підприємства перереєстровано із зони АТО, із загальною кількістю  108 робітників). Тобто процент охвачення найманих працівників колективно-договірними відносинами становить 96,7 %.

Так, за 9 місяців 2016 року пройшли повідомну реєстрацію 86 підприємств, установ та організацій, з них:

  • колективних договорів – 32;
  • змін та доповнень до колективних договорів – 54.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально