Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Спецрежимник ПДВ помилково перерахував кошти на додатковий електронний рахунок, який не відповідає його виду діяльності: чи можна їх повернути

Переглядів: 491

Якщо на електронні рахунки помилково перераховані кошти, які не відповідають зазначеному виду операцій, то, відповідно, відбувається недостовірне зарахування таких коштів як до бюджету, так і на спеціальний рахунок суб’єкта спеціального режиму оподаткування.

При цьому переплата, яка виникає в разі надмірного зарахування коштів до бюджету, може бути повернена з урахуванням положень абз. 5 п. 2001.4 та другого речення п. 43.4 ПКУ.

У випадку надмірного перерахування коштів на спеціальний рахунок, зазначені кошти поверненню платнику податку не підлягають, а враховуються таким платником у рахунок майбутніх нарахувань і можуть бути використані ним для відшкодування суми податку, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а за наявності залишка такої суми податку — для інших виробничих цілей.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально