Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 88 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Списання сільгосппродукції в межах норм природного убутку та понад такі норми: ПДВ-наслідки

Переглядів: 561

Якщо підприємство списує втрати, які виникли під час зберігання та транспортування виробленої сільгосппродукції, понад норми природного убутку, така продукція не може бути використана в межах господарської діяльності підприємства.
Водночас якщо під час придбання (виготовлення) товарів (сировини) для виробництва такої продукції суми ПДВ були включені до складу податкового кредиту, то підприємство повинно не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду, у якому відбувається її списання, здійснити нарахування податкових зобов’язань із ПДВ (згідно з п. 198.5 ПКУ) за основною ставкою виходячи з вартості придбання таких товарів (сировини).
У разі списання втрат, що виникли під час зберігання та транспортування виробленої сільськогосподарської продукції, у межах норм її природного убутку, та якщо під час придбання (виготовлення) товарів (сировини) для виробництва такої продукції суми ПДВ були включені до складу податкового кредиту, податкові зобов’язання з ПДВ підприємством не нараховуються, а податковий кредит не коригується за умови, якщо вартість таких товарів включається до вартості іншої готової продукції. У разі недотримання цієї умови за такими товарами визначаються податкові зобов’язання з ПДВ відповідно до п. 198.5 ПКУ.
(Лист ДФСУ від 06.02.2016 р. № 2105/6/99-99-15-03-02-15).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально