Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 34 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

ДФС поінформувала про зміни в Порядку ведення Реєстру неприбутківців

Переглядів: 324

Кабмін постановою від 29.03.2017 р. № 195 (даліПостанова № 195) уніс зміни до постанови від 13.07.2016 р. № 440 і затвердженого нею Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

У зв’язку із цим ДФС було видано лист від 26.04.2017 р. № 10382/7/99-99-15-02-01-17, у якому перелічено основні нововведення.

Постановою № 195 було збільшено з 10-ти робочих до 30-ти календарних днів строк для подання до контролюючого органу реєстраційної заяви з позначкою «зміни» і копій документів у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації чи внесення змін до її установчих документів, у т.ч. установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких вона діє.

Таке подовження строку для подання заяви стосується лише уточнення даних у Реєстрі неприбуткових установ й організацій у випадку, коли мали місце відповідні зміни, але НЕ поширюється на загальний порядок реєстрації платників податків у контролюючих органах.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально