Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 32 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Якщо реєстрацію податкових накладних зупинено

Переглядів: 175

ДФС України повідомлено, шо у ра­зі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН відповідно до п. 201,16 ст. 201 Податкового кодексу платник податку має право подати протягом 365 кален­дарних днів, що настають за датою ви­никнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій на­кладній/розрахунку коригування, по­яснення та/або копії документів, за­значені у пп. «в» пп. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 Кодексу.

Пояснення можна подати у вигляді повідомлення щодо подання докумен­тів про підтвердження реальності здій­снення операцій по відмовлених ПН/РК за формою КО1312601 (далі -повідомлення).

Повідомлення 0(Р)1312601) форму­ється за кожною окремою податковою накладною/розрахунком коригування, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН, та до такого повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою ДР)1360101 у фор­маті РРР (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

Електронні формати повідомлення та додатка до нього розміщені на офі­ційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність/Платникам по­датків про електронну звітність/Ін­формаційно-аналітичне забезпечен­ня/Реєстр електронних форм подат­кових документів».

Повідомлення з додатками може бу­ти сформоване та надіслане через осо­бистий кабінет платника податку.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально