Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 144 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Донеччина: на суму 56 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів в рамках операції «Акциз-2017»

Переглядів: 151

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2017» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку.  Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2017» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату. 
За результатами операції «Акциз-2017» за 8 місяців поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), по яким вилучено підакцизних товарів на суму 47,5 млн гривень.
Загалом в січні – серпні поточного року в рамках операції вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 56,3 млн грн, у тому числі алкогольних напоїв – на 32 млн грн, спирту – на 0,1 млн грн, тютюнових виробів – на 8,8 млн грн, тютюну (сировина) – на 7,3 млн грн, пально-мастильних матеріалів – на 4,1 млн грн, скрапленого газу – на 0,3 млн грн, а також 9 одиниць автотранспорту  вартістю 3,7 млн гривень. 
Майже 36 млн грн, або 64% від загальної суми вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів, вилучено за фактами викриття та припинення незаконної діяльності 3-х підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюну та 1-го підпільного виробництва пально-мастильних матеріалів.
Операція «Акциз – 2017» триває.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально