Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 149 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Донеччина: щоденна допомога платникам ПДВ з питань функціонування СМ КОР триває

Переглядів: 340

Для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР), з 21 серпня 2017 року у Головному управління ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР». 
З початку функціонування «гарячої» телефонної лінії до фіскальної служби області вже надійшло 35 звернень від 15 платників податків. Найбільш поширені питання, з якими звертаються платники податків регіону, – це критерії блокування податкових накладних та відсутність причин зазначених у квитанціях №2 відповідно до яких ДФС України відмовлено у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.
Крім цього, за допомогою впровадженої телефонної лінії до Головного управління звертаються представники підприємств для отримання консультацій щодо правильності заповнення таблиць даних платників податків та повідомлень до заблокованих податкових накладних/розрахунків коригування, а також щодо порядку адміністративного оскарження рішень ДФС України згідно з якими відмовлено у реєстрації заблокованих СМ КОР податкових накладних/розрахунків коригування.
Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що одним з пріоритетних завдань служби є та залишається підтримка необхідних умов функціонування і стабільної роботи бізнесу регіону.
Нагадуємо, що звернутись до фіскальної служби Донецької області можна за телефоном – (097) 101-59-77. 
Більш детально про графік роботи «гарячої» лінії можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/308550.html.
Також нагадуємо, що Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР). З графіком проведення зустрічей можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/308548.html.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально