Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Зміни у порядку електронного адміністрування ПДВ

Переглядів: 847

Кабінетом Міністрів України постановою від 19.07.2017 р. № 536 внесено зміни до Порядку елек­тронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого власною постановою від 16.10.2014 р. № 569 (далі — Порядок № 569).

Змінами Порядок № 569 приведено у відповідність із нормами Податкового кодексу, які діють з початку 2017р., зокрема:

  • виключено положення, пов'язані із відкриттям додат­кових електронних рахунків сільгосппідприємствам, які застосовували спеціальний режим оподаткування ПДВ;
  • врегульовано питання перенесення значення реєстра­ційної суми платника податку, що реорганізу­ється;
  • передбачено можливість сплати до бюджету податко­вих зобов'язань за уточнюючими розрахунками через електронні рахунки в СЕА-

Повернення надміру сплачених податкових зобов'я­зань з податку, зарахованих до бюджету з електронно­го рахунку платника податку в порядку, визначеному п. 200'.5 ст. 200' Податкового кодексу, здійснюється шляхом перерахування таких коштів виключно на елек­тронний рахунок платника податку, а у разі його відсут­ності на дату звернення платника із заявою про повер­нення надміру сплачених податкових зобов'язань з по­датку чи на дату фактичного повернення коштів — шля­хом перерахування на поточний рахунок платника по­датку в установі банку.

Визнано такою, що втратила чинність, постанову від 25.01.2012 р. № 73 «Про затвердження критеріїв, у ра­зі відповідності яким платник податку на додану вартість вважається таким, що має позитивну податкову історію».


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально