Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Реалізація вермутів

Переглядів: 180

Суб'єкт господарювання, що не є виробником первинного (змішаного) виноробства, отримує спирт для виробництва вермутів. У яких додатках до декларації акцизного подат­ку (далі — декларація) відображається акцизний податок з реалізації вермутів? Оскільки суб'єкт господарювання не є підприємством первин­ного виноробства, а належить до підприємств вторинного вино­робства, то оподаткування акцизним податком вермуту має здій­снюватися з урахуванням ст. 225 Податкового кодексу, якою вста­новлено загальний механізм сплати акцизного податку з алко­гольних напоїв (крім виноматеріалів та вермутів, які виробляють­ся підприємствами первинного виноробства та для яких ст. 229 цього Кодексу визначено інший механізм оподаткування).

Відповідно до Порядку заповнення та по­дання декларації акцизного податку, затвер­дженого наказом Мінфіну України від 23.01.2015 р. № 14 (далі - Порядок № 14), суб'єкти господарювання, які отримують спирт етиловий недензтурований для пе­реробки на алкогольні напої, відображають податкові зобов'язання з акцизного подат­ку в додатку 3 до декларації, дані з якого переносяться до розділу А цієї декларації


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально