Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Оновлено форму Заявки на отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки

Переглядів: 413

Мінагрополітики внесло зміни до форми Заявки для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженої наказом Мінагрополітики від 18.04.2017 р. № 228.

Так, у формі Заявки з’явилися нові пункти:

  • пункт 4 — «Основна діяльність» — тут потрібно зазначати, чи є виробництво сільгосппродукції основною діяльністю особи, тобто чи становить питома вага вартості сільгосптоварів не менш ніж 75% вартості всіх товарів, поставлених протягом попередніх 12-ти послідовних звітних податкових періодів сукупно;
  • пункт 8 — «Ознайомлено» — особа, яка претендує на отримання часткової компенсації сільгосптехніки, має поставити відмітку про ознайомлення з вимогами п. 10 і п. 13 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою КМУ від 01.03.2017 р. № 130.

Ці зміни затверджено наказом Мінагрополітики від 07.09.2017 р. № 499. Згаданий вище наказ набрав чинності з 15 вересня 2017 року (дня його офіційного опублікування).


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально