Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 83 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Чи зазначати код послуги в розрахунку коригування до ПН, складеної до 15.03.2017 р., код послуги в якій не зазначено?

Переглядів: 565

Зміни до форми податкової накладної та порядку її заповнення внесено наказом Мінфіну України від 23.02.2017 р. № 276, який набрав чинності з 01.03.2017 р.
До внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначався, а податкові накладні/розрахунки коригування реєструвалися в ЄРПН за старою формою. Податкові накладні/розрахунки коригування почали прийматися до реєстрації в ЄРПН за новою формою (у редакції наказу № 276) починаючи з 16.03.2017 р.
Отже, відсутність коду послуги згідно з ДКПП у податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 01.01.2017 р. до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної, не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної, та не потребує коригування.
У разі якщо у платника податку після 15.03.2017 р. виникли підстави до складання розрахунку коригування до такої податкової накладної, зареєстрованої до 15.03.2017 р. (зміна ціни, кількості, виправлення помилок), то такий розрахунок коригування складається за формою (у редакції наказу № 276) та у графі 3.3 зазначається код послуги згідно з ДКПП.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально