Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 117 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Якщо аванс повернено: чи є дохід

Переглядів: 182

До складу доходу, визначеного ст. 292 Податкового кодексу України, не включаються суми коштів (аванс, передоплата), що повертаються покупцю товару (робіт, послуг) — платнику єдиного податку та/або повертаються платником єдиного податку покупцю товару (робіт, послуг), якщо таке повернення відбувається внаслідок повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів (пп. 5 п. 292.11 ст. 292 цього Кодексу).

Отже, якщо повернення суми коштів (авансу, передоплати) покупцю за товари (роботи, послуги) у разі розірвання договору відбувається у періоді їх отримання, то такі кошти не включаються до складу доходу фізичної особи — платника єдиного податку першої — третьої груп та не підлягають відображенню у податковій декларації.

У разі якщо повернення суми коштів (авансу, передоплати) покупцю за товари (роботи, послуги) відбувається в іншому податковому періоді, фізична особа — платник єдиного податку першої — третьої груп повинна включити таку суму коштів до складу доходу в звітному періоді, в якому ці кошти отримано, та здійснити перерахунок доходу в звітному податковому періоді, в якому відбувається їх повернення.

(Лист ДФС України від 08.11.2017 р. № 2551/К/99-99-13-01-02-14/ІПК)


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально