Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 28 гостей.

Рекомендуємо

Дивіденди іноземним інвесторам, нараховані до 2013 р., можна вже виплачувати, але в межах ліміту

Переглядів: 354

З 15.11.2017 р. набрала чинності постанова Правління Нацбанку України № 112 від 14.11.2017 р., якою внесено зміни до власноїпостанови від 13.12.2016 р. № 410.

Відповідно до зазначеного документа Нацбанк України розширює можливості бізнесу з репатріації дивідендів за кордон в іноземній валюті. Відтепер українські компанії зможуть виплачувати іноземним інвесторам дивіденди, нараховані не лише за 2014 — 2016 рр., як було досі, а й за період до 2013 р. включно. Щомісячний ліміт на такі операції становитиме не більше 2 млн дол. США на одну юридичну особу (емітента, депозитарну установу або іноземного інвестора). Водночас репатріація дивідендів, нарахованих за 2014 — 2016 рр., відбуватиметься, як і раніше, в межах щомісячного ліміту на рівні 5 млн дол. на одну юридичну особу.

Крім того, резиденти-позичальники, які перебувають в процесі ліквідації, зможуть здійснювати дострокове погашення зовнішніх запозичень від нерезидента-кредитора (за кредитним договором/договором позики згідно з порядком (черговістю) задоволення вимог кредиторів, визначеним законодавством України). Відповідний пункт буде додано до переліку виключень із заборони на дострокове погашення зовнішніх запозичень резидентом на користь нерезидента.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально