Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Конкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 112 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Коли потрібно подавати звіт № ЗВР-1?

Переглядів: 219

Відповідно до абзаців першого — третього п. 7 ст. З Закону України від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані, зокрема, подавати до фіскальних органів звітність, пов’язану із застосуванням РРО та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа, що настає за звітним місяцем, у разі якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку.

Водночас якщо суб’єкт господарювання при проведенні готівкових розрахунків використовує РРО, що відповідно до вимог зазначеного Закону подають до фіскальних органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, то дублювати вказану інформацію реєстраторів розрахункових операцій поданням звіту за формою № ЗВР-1 такому суб’єкту не потрібно.

(Лист ДФС України від 09.11.2017 № 2569/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально