Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 13 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Декретні єдинникам I групи розраховуються з розміру мінзарплати з коефіцієнтом 0,5

Переглядів: 415

ФОПи — платники єдиного податку першої групи, які сплачують єдиний внесок у сумі не менш ніж 0,5 мінімального страхового внеску (у 2017 році — 352 грн), мають право на допомогу по вагітності та пологах, але з урахуванням певних особливостей.

Така допомога надається застрахованій особі в розмірі 100% середнього доходу, обчисленого в порядку, установленому Кабміном, і не залежить від страхового стажу. Під час обчислення середнього доходу для розрахунку виплат ураховуються всі види доходу в межах граничної суми місячного доходу, на який нараховуються страхові внески.

Оскільки з 01.01.2017 ФОПи — єдинники першої групи сплачують ЄСВ у сумі не менш ніж 0,5 мінімального страхового внеску, це призвело до неузгодженості зазначеної норми з положеннями ч. 4 ст. 19 та ч. 2 ст. 26 Закону № 1105.

Таким чином, до узгодження зазначених норм єдинники першої групи при розрахунку допомоги по вагітності та пологах використовують розмір мінімальної заробітної плати на 2017 рік із застосуванням коефіцієнта 0,5, а саме — 1600 грн (3200 х 0,5).

Середній дохід для розрахунку допомоги по вагітності та пологах обчислюється на підставі відомостей, що включаються до звіту про суми нарахованого доходу та суми нарахованого єдиного внеску, що подається до ДФС України.

Тому розрахунок допомоги по вагітності та пологах підприємцям першої групи єдиного податку необхідно здійснювати з розміру мінімальної заробітної плати на 2017 рік із застосуванням коефіцієнта 0,5. У разі несплати ЄСВ у строки, визначені ч. 8 ст. 9 Закону про ЄСВ, матеріальне забезпечення, виплачене з розміру 0,5 розміру мінімальної заробітної плати, підлягатиме поверненню.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально