Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

До відома учасників АТО.

Переглядів: 1285

Згідно «Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, із внесеними змінами, путівки для постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуються на підставі тристоронніх угод.
        Учасник АТО може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до Управління,  де буде перевірено санаторний  заклад на відповідність встановленим вимогам. 
       Після цього,  укладається  трьохсторонній  договір (особа – Управління – санаторний заклад), який передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги.
       Усі примірники договору, підписані керівником Управління, учасником АТО, передаються особі для подальшої передачі санаторно-курортному закладу.
       Після прибуття  учасника АТО  до відповідного санаторно-курортного закладу керівник такого закладу підписує і скріплює печаткою (за наявності)  всі примірники договору, після чого заклад надсилає один примірник договору поштовим відправленням до Управління, другий  - передає  учаснику АТО, а третій ― залишається на зберіганні у закладі.
        Після закінчення санаторно-курортного лікування учасник АТО подає Управлінню зворотній талон або інший документ, що підтверджує  проходження лікування в санаторно-курортному закладі за профілем захворювання, за яким їм видано довідку для отримання путівки на санаторно-курортне лікування, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та строку перебування, завірений підписом керівника  та скріплений печаткою.
          Для отримання санаторно-курортного лікування в 2018 році, учаснику  АТО  необхідно звернутись до Управління за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, каб№ 12. При собі мати оригінали наступних документів:
- заяву;
- медичну довідку лікувальної установи за формою 070/О;
- посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни, або учасника війни);
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції у період її проведення.
Термін лікування  в санаторно-курортному закладі становить 18-21 день.
Разом з тим, відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному 
бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497, учасники АТО мають право на проходження психологічної реабілітації .
           Після того, як Управління оприлюднить інформацію про суб’єктів , які надають послуги із психологічної реабілітації, учасник АТО обирає  суб’єкта надання послуг, у якого він бажає пройти реабілітацію.
           Для проходження психологічної реабілітації учаснику АТО необхідно звернутись до Управління за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова, 57, каб№ 12. При собі мати оригінали наступних документів:
- заяву;
- посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни, або учасника війни);
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань 
антитерористичної операції у період її проведення.
Після  надходження заяви про проходження психологічної реабілітації, Управління 
укладає договір у трьох примірниках (особа – Управління – суб’єкт надання послуг).
          Усі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, підписані керівником та учасником АТО і скріплені печаткою, передаються учаснику антитерористичної операції для подальшої передачі суб'єкту надання послуг.
         Після прибуття учасника АТО до відповідного суб'єкта надання послуг керівник такого суб'єкта підписує та скріплює печаткою (за наявності) всі примірники договору про надання послуг із психологічної реабілітації, після чого надсилає один примірник поштовим відправленням до Управління, другий - передає учаснику АТО, третій - залишає на зберіганні у себе.
          Термін  проходження психологічної реабілітації складає 14 днів.
          З питань санаторно-курортного лікування або проходження психологічної реабілітації  звертатись за телефоном: 44-63-99.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально