Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Щодо стану розгляду звернень громадян в органах ДФС Донецької област і у листопаді 2017 року

Переглядів: 225

До Головного управління ДФС у Донецькій області і територіальних органів області у січні-листопаді 2017 року надійшло 478 письмових звернень громадян, що на 10 звернень або 2,1% більше, ніж за відповідний період 2016 року. 
Станом на 01.12.2017 розглянуто 452 письмових звернення, за їх результатами: на 390 звернень надано відповідні роз`яснення, вирішено позитивно 12 звернень, повернуто авторам 13 звернень, які оформлені з недотриманням вимог частини сьомої статті 5 Закону України «Про звернення громадян», направлено на розгляд за належністю до інших органів 15 звернень, відмовлено в задоволенні вимог на 3 звернення, а також не підлягало розгляду 19 анонімних звернень. 
Зокрема, у листопаді 2017 року надійшло 40 письмових звернень громадян (34 заяви, 6 скарг). Основні питання, які порушено у письмових зверненнях листопада 2017 року, – проведення контрольно-перевірочної роботи (13 звернень), сплата сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (3 звернення), адміністрування місцевих податків (1 звернення).
Протягом січня-листопада п.р. посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області і територіальних органів проведено 62 прийоми громадян (у тому числі 22 виїзних, або 35,5% від їх загальної кількості), що на 16 прийомів менше аналогічного показника минулого року.
У листопаді п.р. посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області і територіальних органів ДФС області проведено 2 прийоми громадян. На них порушувались питання щодо адміністрування загальнодержавних податків та інформування про ухилення від сплати податків (по одному зверненню).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально