Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Чи відображати доходи ФОП у формі № 1ДФ

Переглядів: 31

Якщо суб'єкт господарювання здійснює нарахування (виплати) ФОП — платнику єдиного податку третьої групи доходів від не зазначених в його облікових даних та в реєстрі платників єдиного податку видів діяльності, такий суб'єкт господарювання не здійснює утримання ПДФО та військового збору.
При цьому особи, які відповідно до Податкового кодексу мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати у встановлені Кодексом для податкового кварталу строки форму № 1ДФ до контролюючого органу за місцем свого розташування. Така форма подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
Отже, під час нарахування (виплати) доходів ФОП — платнику єдиного податку третьої групи, незалежно від обраних видів діяльності, суб'єкт господарювання виступає податковим агентом в частині відображення такого нарахування (виплати) в формі № 1ДФ під ознакою доходу «157».


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально