Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

У Бахмутській ОДПІ пройшов семінар для платників податків на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2017році»

Переглядів: 74

30 січня 2018 року у приміщенні Бахмутської ОДПІ був  проведений семінар для платників податків з питання декларування доходів громадян, отриманих у 2017році, з питання електронних сервісів ДФС, а також нововведень у податковому законодавстві у 2018 році.

В.о. начальника Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Косолапов І.А.  відкрив семінар, оголосив регламент семінару. 

В ході семінару працівниками відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб  Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області були висвітлені зміни в оподаткуванні у 2017 році щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, оподаткуванні єдиного податку та  податку на доходи фізичних осіб, змін по єдиному внеску у 2018 році.

А саме, роз’яснено які доходи декларуються за підсумками 2017 року. Що змінилося в оновленій формі декларації та на що фізичним особам-підприємцям слід звернути увагу при заповненні декларації.

Також увагу було звернуто на питанні легалізації трудових відносин, виплати та підвищенні рівня мінімальної заробітної плати в Україні до 3720 гривень з 1 січня 2018 року.

Керівник відділу електронних сервісів та звітності управління обслуговування платників Бахмутської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області розповіла про електронні сервіси ДФС, про зміни та особливості електронного документообігу,  відповіла на всі питання платників податків.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально