Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 28 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

У 2017 році мешканці Донецької області сплатили 8,5 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

Переглядів: 254

За дванадцять місяців 2017 року до зведеного бюджету країни від платників Донецької області надійшло 8 млрд 501 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 1 млрд 454 млн грн перевищує показники 2016 року. Податок на доходи фізичних осіб залишається одним з основних бюджетоутворюючих елементів, на нього припадає 52% від усіх перерахувань суб’єктів господарювання області.

Насамперед, зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб відбувається завдяки високій відповідальності роботодавців Донеччини як перед найманими працівниками в частині забезпечення державних гарантій в оплаті праці, так і перед територіальними громадами області, адже основна сума сплаченого податку, а саме 75%, залишається в розпорядженні місцевих громад  для подальшого розвитку регіону та фінансування заходів у соціальній сфері.

Так, у 2017 році до місцевих бюджетів області надійшло 6,3 млрд гривень зазначеного податку. Натомість, до Державного бюджету України за січень-грудень 2017 року надійшло понад 2,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.

У зв’язку з підвищенням з 1 січня 2018 року рівня мінімальної заробітної плати до 3723 гривень, Головне управління ДФС у Донецької області закликає роботодавців і надалі сумлінно виконувати свої обов’язки перед найманими працівниками.

Одночасно повідомляємо, що з 1 січня 2018 року розпочато кампанію декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Податкова декларація про майновий стан та доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається  до органів Державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадян. З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально