Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Які виплати враховуються до заробітної плати

Переглядів: 81

Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати. Відповідно, якщо працівником виконана місячна норма праці, йому мають нарахувати заробітну плату не нижче розміру мінімальної заробітної плати (ст. 31 Закону України № 108/95-вр).

До вичерпного переліку виплат, які не враховуються при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру належать доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров'я, за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Тобто у випадку, коли працівникові встановлена доплата за використання дезінфікуючих засобів та прибирання туалетів, то зазначена доплата має виплачуватися понад розмір мінімальної заробітної плати.

Усі інші складові заробітної плати, не перелічені в частині другій ст. 31 Закону, мають ураховуватися до мінімальної заробітної плати.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально