Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 108 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Допустили помилку в електронній декларації: як виправити

Переглядів: 131

Суб’єкт електронного декларування (далі —  е-декларування) має право подати за власною ініціативою виправлену версію своєї е-декларації упродовж семи календарних днів після дня подання відповідної е-декларації (частина четверта ст. 45 Закону України від 14.10.2014 р. № 1700-VII). Для цього немає необхідності звертатися до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Наприклад, якщо е-декларація була подана 31 березня(у будь-який час доби), то у суб’єкта е-декларування є можливість подати виправлену е-декларацію до кінця дня 7 квітня тобто до 00 год 00 хв. 8 квітня. Для цього слід натиснути на кнопку «Подати виправлену декларацію», яка є видимою упродовж зазначеного строку у персональному електронному кабінеті суб’єкта е-декларування біля відповідної е-декларації.

При цьому суб’єкт е-декларування має право подати виправлену е-декларацію упродовж цього терміну лише один раз.

Якщо після закінчення семиденного строку або якщо виправлена е-декларація вже була подана упродовж зазначеного строку суб’єкт е-декларування виявив неповні чи неправильні відомості в поданій ним е-декларації (або у виправленій е-декларації), він повідомляє про це Національне агентство з питань запобігання корупції через персональний електронний кабінет та подає виправлену е-декларацію згідно з рішенням уповноваженої особи Національного агентства з питань запобігання корупції. При цьому уповноважена особа визначає строк, який надається для подання такої виправленої е-декларації. Крім того, у разі притягнення суб’єкта е-декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання е-декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей суб’єкт е-декларування зобов’язаний подати відповідну е-декларацію або виправлену е-декларацію з достовірними відомостями у строк, визначений уповноваженою особою Національного агентства з питань запобігання корупції. При цьому суб’єкт е-декларування повинен подати виправлену е-декларацію у разі виявлення у ній недостовірних відомостей, навіть якщо його не було притягнено до відповідальності за подання таких відомостей (джерело-visnuk.com.ua).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально