Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 39 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Чи є пільги та винятки щодо обчислення і сплати ЄСВ для неприбуткових організацій?

Переглядів: 209
06.04.2018 - 13:41

Платниками єдиного внеску є підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством (абзац другий п. 1 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ).

Пунктом першим частини першої ст. 7 цього Закону визначено, що базою нарахування єдиного внеску для зазначених платників є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці.

Обов’язки платників єдиного внеску щодо своєчасного та в повному обсязі нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначено п. 1 частини другої ст. 6 Закону про ЄСВ.

Єдиний внесок нараховується на суми незалежно від джерел їх фінансування, форми, порядку, місця виплати та використання, а також від того, чи виплачено такі суми фактично після їх нарахування до сплати (частина п’ята ст. 7 цього Закону).

Платники єдиного внеску зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця (частина восьма ст. 9 Закону про ЄСВ).

Відповідно до частини 12 цієї статті єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Тобто зазначений Закон не містить пільг та винятків для неприбуткових організацій щодо своєчасного нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально