Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

БАХМУТСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Переглядів: 53
01.06.2018 - 11:45

За оперативними даними Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області на теперішній час до місцевого бюджету  надійшло 352,2 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб, що майже у чотири рази більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (93,8 тис. грн.).

 Фізичним особам – власникам об’єктів нерухомості сформовано близько 4 869 податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на суму 3 893,0 тис. грн.

Нагадуємо, що податок нараховується на загальну площу  об’єкта житлової та нежитлової  нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішенням місцевих рад. При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

- для квартири/квартир   незалежно від їх кількості – 60 кв. метрів;

-  для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – 120 кв. метрів;

- для різних типів об’єктів житлової нерухомості,  тому числі їх часток (у разі одночасного  перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

Необхідно зазначити, що за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевущує 300 кв. метрів  (для квартири) та/або 500 кв. метрів (для будинку), сума податку збільшується на 25 000грн. на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

Звертаємо увагу, що фізичними особами вищезазначений податок необхідно сплатити протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення- рішення.

Якщо станом на теперішній час фізичні особи - власники об’єктів нерухомості не отримали податкове повідомлення-рішення, просимо звертатися до Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області за адресою: м. Бахмут, вул. Василя Першина, б. 8, каб. 511.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально