Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 40 гостей.

Рекомендуємо

«Вишиванка – це генетичний код нації»

Переглядів: 235
01.06.2018 - 14:12

З цим відомим і крилатим висловом фахівці Бахмутської ОДПІ підтримали ініціативу відзначення цьогорічного Всесвітнього Дня вишиванки. Адже, це свято покликане  к сприянню єдності і культурного відродження, вираженню національної ідентичності.

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня вишиванки працівники інспекції разом із своїми родинами долучилися до свята у місті, тим самим підтвердивши свою громадянську позицію і духовну свідомість.

На питання місцевого ЗМІ: «Що означають орнаменти на ваших вишиванках?», із задоволенням розповідали про різноманітність символів на своїх вишиванках, а саме: і про маки, як обереги від усього лихого та продовження роду, і про вишиті орнаменти на сорочках, як символ родючості Землі-матері, щедро засіяної, зігрітої Сонцем, щоб буяло життя наше.

З українськими рушниками - весело і яскраво, з піснями, танцями та конкурсами для всіх бажаючих, було відзначено це свято  у м. Бахмут.


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально