Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Зустріч за «круглим столом» в Бахмутській ОДПІ з ветеранами податкової служби.

Переглядів: 325
01.06.2018 - 14:13

В Бахмутській ОДПІ 25.05.2015 року відбувся круглий стіл за участю керівництва Бахмутської ОДПІ та представників осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» у м. Бахмут, які проявляють активну громадську діяльність, надають волонтерську допомогу під час проведення компанії декларування доходів громадян по роз’ясненню норм законодавства тощо.

Привітавши ветеранів, керівник Бахмутської ОДПІ Косолапов І.А. висловив слова поваги та вдячності  ветеранам податкової служби, які присвятили багато років свого життя на користь державі та суспільству, а їх відданість обраній справі стала важливою спадщиною.

Довів до відома ветеранів служби, що нещодавно на апаратній нараді ГУ ДФС у Донецькій області було приділено окрему увагу діяльності ветеранських організацій працівників фіскальних органів та наголошено, що всебічне сприяння розвитку ветеранського руху є одним з пріоритетних напрямків взаємодії ГУ ДФС з громадськістю. А також було проінформовано про заплановане обрання нового голови обласного осередку ВГО «Асоціація ветеранів державної податкової служби України».

Керівник Бахмутської ОДПІ звернув увагу ветеранів, що при сьогоденній реорганізації в органах фіскальної служби, подальшого приєднання Бахмутської ОДПІ до ГУ ДФС у Донецькій області, діяльність місцевого осередку організації ветеранів служби, повинна не тільки не втратити  свою активність, але й набрати нових обертів.

В ході зустрічі ветерани розглянули також питання обрання нового голови місцевого осередку організації, у зв’язку із станом здоров’я, лікуванням та оздоровленням діючого голови - Колпакової Л.М. За пропозиціями членів ветеранської організації була надана кандидатура, та у ході голосування прийнято єдине рішення щодо обрання головою організації - діючого працівника фіскальної служби, активного діяча із багатим досвідом роботи в лавах податкової служби, діючого голову профспілкової організації працівників Бахмутської ОДПІ – Бережної Н.О., яка в свою чергу надала згоду та подякувала всім за довіру, підкреслила своє бажання та намір працювати завзято і ефективно.

Наприкінці зустрічі відбулось спілкування вже за «солодким столом» у теплій та дружній атмосфері.


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально