Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Хвилюючий та щасливий останній дзвоник - 2018.

Переглядів: 288
01.06.2018 - 14:14

Добра традиція відзначення завершення навчального року завжди сповнена теплом, зворушливістю та вдячністю. Для багатьох школярів  останній дзвоник – це початок літніх канікул - чудової пори відпочинку та мандрівок, а для випускників – це прощання зі школою та початок нової життєвої стежини.

До урочистих заходів з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника в загальноосвітній школі №5 у м. Бахмут 25.05.2018 року долучилися і фахівці Бахмутської ОДПІ з привітаннями всіх школярів із закінченням навчального року, з побажаннями учням, для яких лунатиме ще не один шкільний дзвінок – гарного літнього відпочинку та нових яскравих вражень, а для випускників – успішних іспитів, здобуття подальшої освіти та найкращих перспектив.

Фахівці інспекції - батьки випускників, батьки наймолодших учнів першокласників - також звернулись із словами великої подяки і шани до вчителів за чуйність і щедрість сердець, за невтомну працю і мудрість, висловили вдячність всім, хто зробив вагомий внесок у важливу справу навчання та виховання дітей.

Свято Останнього дзвоника пройшло у радісно-хвилюючій та теплій атмосфері, залишило багато позитивних емоцій. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу у конкурсах та олімпіадах багато учнів було відзначено похвальними листами, грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками. Святкового настрою додавали музичні виступи учнів школи, але найяскравішими спогадами залишаться в пам’яті випускників, батьків, вчителів та всіх присутніх - хвилюючий та зворушливий останній шкільний вальс випускників, яскраві кульки та голуби, як символ щасливої долі наших дітей.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально