Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 42 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району

Переглядів: 246
04.07.2018 - 15:01

Бахмутська районна філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує про стан довкілля на території м. Бахмут та Бахмутського району за період І півріччя 2018 року :

Радіаційний фон .

За даними моніторингових досліджень за період І півріччя  проведено 1243 дослідження  рівнів зовнішнього гамма – випромінювання, перевищень  значень природного радіаційного фону,  характерного для території м. Бахмут та Бахмутського району не виявлено. Дослідження проводились на стаціонарному посту м. Бахмут та на територіях населених пунктів Бахмутського району.  Також проведено моніторинг радіаційного фону у 79 дитячих дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах міста та району, перевищень ГДР не виявлено.

Атмосферне повітря.

Всього по м. Бахмут та Бахмутському району  досліджено 965 проб атмосферного повітря, з них визначено перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) хімічних речовин у 3 пробах ( сірчистий ангідрид, діоксин азоту), що складає 0,3% від усіх досліджень.

Питна вода.

За результатами моніторингу у І півріччі  було досліджено 429 проб питної води на санітарно-хімічні показники,  у 19 пробах зареєстровані відхилення,  що становить 4,4%

(здебільшого по показникам загальної жорстокості та вмісту сульфатів).  На мікробіологічні показники було досліджено 584 проби  питної води,  у 10 зразках або 1,7%  було  зареєстровано відхилення по загальному мікробному числу.

Також було досліджено на санітарно-хімічні показники питну воду у 22 колодязях  населених пунктів Бахмутського району, у 21  зразку  зареєстровані відхилення, у тому числі у 20 по вмісту нітратів. По мікробіологічним показникам з 22 обстежених колодязів, зареєстровані відхилення у 6 колодязях  сіл Переїзне, Зайцеве та Воздвиженка.


Пошук

Оголошення

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально