Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 17 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Веб-портал Пенсійного фонду України - черговий етап на шляху покращення обслуговування громадян

Переглядів: 389
18.09.2018 - 09:13

Зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, кожній застрахованій особі  надається можливість:

  1. Самостійно контролювати свій стаж та заробіток, а саме: отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку, де буде вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, будуть відмітки про сплату пенсійного єдиного внеску, відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Пенсіонери ж зможуть регулярно діставати відомості з власної пенсійної справи. Там буде вказано вид та суму призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством; назву закону, згідно з яким призначено пенсію, тощо.
  2. Замовити та роздрукувати необхідні документи та бланки з QR-кодом: довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії); довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії); індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками); витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, тощо.

Щоб зареєструватися на веб-порталі, необхідно особисто прийти в управління Пенсійного фонду за адресою: м.Бахмут, вул.Миру,35 каб.№108 або за наявності електронно-цифрового підпису громадяни мають можливість миттєвої онлайн реєстрації. Для цього необхідно перейти за адресою www.portal.pfu.gov.ua та скористатися розміщеними на сайті підказками.

Шановні громадяни, Бахмутсько-Лиманське об’єднане  управління Пенсійного фонду України Донецької області запрошує всіх бажаючих приєднатися до зазначеного безкоштовного сервісу розміщеного на сайті – http://portal.pfu.gov.ua. Ви також можете отримати кваліфіковану консультацію з питання реєстрації у відділені Пенсійного фонду за адресою: м.Бахмут, вул. В.Першина(Комсомольська),24 каб.№316,318 тел. (06274) 4 10 09 або (06274) 4 58 14.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально