Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Власна справа – це реально

Переглядів: 172
01.11.2018 - 10:41

В середу, як і завжди,  в Бахмутському міському центрі зайнятості  в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес – планування.

Учасники  тренінгу ознайомилися з умовами участі суб’єктів малого підприємництва в програмі Донецької ОДА «Український донецький куркуль» та іншими діючими в нашому регіоні  грантовими програмами міжнародних організацій. Присутнім було надано інформацію про нові джерела отримання корисної для підприємців інформації: андроїд «Центр розвитку підприємництва»,  відео-уроки із складання бізнес-проекту, семінари та тренінги, що пропонує Донецька торгово-промислова палата та інші.

На тренінг була запрошена головний державний інспектор Бахмутського управління ГУ ДФС у Донецькій області – Наталя Олексіївна Бережна, яка детально проконсультувала учасників заходу щодо:

видів оподаткування малого бізнесу в Україні, перехід з одного виду оподаткування на інший;

особливостей оформлення та роботи найманих працівників по  трудовому договору та договору  цивільно- правового характеру;

нарахування зарплати найманим працівникам.

Фахівець ДФС зазначила, що в Центрі обслуговування платників Бахмутської ОДПІ можна отримати роз’яснення застосування норм Податкового кодексу України та консультації кваліфікованих спеціалістів. Проінформувала, що Центр обслуговування платників Бахмутської ДПІ знаходиться за адресою: м. Бахмут, вул. Василя Першина, 8. До Центру обслуговування платників Бахмутської ДПІ можна звертатись за телефоном (06274) 45986.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально