Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Легалізація трудових відносин – основа стабільного майбутнього

Переглядів: 152
01.11.2018 - 10:41

Питання легалізації трудових відносин та заробітної плати вже не перший рік є одним із найважливіших напрямків діяльності. Дбаючи про повернення втрачених ресурсів в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян та спрямувати кошти на розвиток регіону, фіскальна служба продовжує вживати заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Саме на вирішення питання використання праці без легального працевлаштування направлено Розпорядження КМУ від 05 вересня 2018 року № 649 «Про заходи,спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Слід звернути увагу підприємців на негативні наслідки нелегального працевлаштування та закликати роботодавців офіційно оформляти працівників на роботу шляхом укладання трудового договору. Відповідальність роботодавців у вигляді штрафу у розмірі 111690 грн за кожного працівника, щодо якого скоєно таке порушення.

закликає роботодавців своєчасно та в повному обсязі забезпечити оформлення найманих працівників та звертає увагу, що згідно з  вимогами Розпорядження від 05 вересня 2018 року № 649 починаючи з 05 жовтня 2018 р. в установленому порядку будуть проводитись комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тільки офіційно оформлений найманий  працівник може відчувати себе соціально захищеним.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально