Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Порядок відображення при нецільовому використанні товарів, звільнених від ПДВ

Переглядів: 423
11.12.2018 - 09:42

Бахмутське управління ГУ ДФС у Донецькій області  нагадує, що згідно із п.п. 16.1.6 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв’язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг – пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку).

Разом з цим, пільги, отримані під час ввезення (пересилання) товарів на митну територію України, як преференції відображаються у відповідній графі митної декларації.

Згідно з п. 8 розд. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2016 за № 159/28289 із змінами і доповненнями, у рядку 8 податкової декларації з ПДВ зазначаються суми збільшення податкових зобов’язань, що виникають у зв’язку з нецільовим використанням товарів, ввезених на митну територію України із застосуванням звільнення від сплати ПДВ у пільговому режимі.

Отже, у разі нецільового використання товарів, ввезених із застосуванням звільнення від ПДВ, платник податку зобов’язаний у рядку 8 податкової декларації з ПДВ відобразити податкові зобов’язання, які не були сплачені при ввезенні таких товарів у зв’язку із застосуванням звільнення. При нарахуванні таких податкових зобов’язань платник податку не складає податкову накладну та не реєструє її в Єдиному реєстрі податкових накладних, оскільки нормами ПКУ не передбачено складання податкової накладної за такою операцією.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально