Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Як сплачені податки впливають на склад витрат підприємця на загальній системі оподаткування?

Переглядів: 160
03.01.2019 - 10:48

Бахмутське управління ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб підприємців, що застосовують загальну систему оподаткування є чистий оподатковуваний дохід.

Такий чистий оподатковуваний дохід визначається як різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такого підприємця.

До витрат, безпосередньо пов’язаних з отриманням доходів від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, включаються такі податки та збори:

- суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірах і порядку, встановлених законом;

- платежі, сплачені за одержання ліцензій на провадження певних видів господарської діяльності фізичною особою – підприємцем;

- одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, які пов’язані з господарською діяльністю підприємця.

Разом з тим, до складу витрат не включаються наступні податки:

- податок на додану вартість для підприємця, зареєстрованого як платник ПДВ;

- акцизний податок, в т.ч. акцизний податок з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;

- податок на доходи фізичних осіб з доходу від господарської діяльності;

- військовий збір;

- податок на майно.

Зазначена норма передбачена п. 177.2; п.п. 177.4.3 ст. 177 Податкового кодексу України.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально