Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 70 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Аналіз травматизму і професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях м.Бахмут за 2018 рік

Переглядів: 283
31.01.2019 - 14:06

За 2018 рік на підприємствах, в організаціях і установах  міста Бахмут зареєстровано 14 нещасних випадків. Із них 12 нещасних випадків пов'язані з виробництвом, за результатами розслідування яких складені акти за формою Н-1. Постраждало 13 осіб. 2 нещасних випадки зі смертельним наслідком, за якими ще продовжується  розслідування (ФОП Кравченко В. З., ТОВ «УМВЕЛЬТ БАХМУТ»).

В порівнянні з 2017 роком, в минулому році кількість нещасних випадків зросла з 8 до 14, а по страховим випадкам з 6 до 12. Кількість нещасних випадків, що сталися в комунальних, навчальних, дошкільних закладах,  залишилась на рівні 2017 року.

На 2 збільшилась  кількість нещасних випадків, які сталися на промислових підприємствах міста- 7 в 2018 році проти 5 в 2017 році.

В 2018 році сталось 3 страхових випадки на підприємствах приватної власності (ПП«ФІНЕКСПЕРТИЗА», ФОП Мітюкова), що в порівнянні з 2017 роком становить 200%, в тому числі - 1випадок зі смертельним наслідком (ФОП Кравченко В. З.).

Кількість нещасних випадків зі смертельними наслідками, на жаль, зростає. Так, в  2017 році таких випадків було 2 (Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 та КП «БАХМУТ-ВОДА»), а вже в 2018 році їх стало 3 (ТОВ «ТРЕЙД-КОМ»,ФОП Кравченко В. З., ТОВ «УМВЕЛЬТ БАХМУТ».

Крім названих раніше, у 2018 році нещасні випадки пов’язані з виробництвом сталися на підприємствах: КП «Бахмутський комбінат комунальних підприємств», ТОВ «ТРЕЙД-КОМ», ТОВ «Завод кольорових металів», КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС», ТДВ «СІНІАТ», Артемівський міськрайонний суд Донецької області, ПрАТ «МАШИНОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАВОД «ВІСТЕК», КЗОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня», ТОВ «МАШИНОБУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ  «ГОРМАК».

Професійних захворювань на підприємствах м. Бахмут не зареєстровано.

Серед причин нещасних випадків в 2018 році домінують:

-  організаційні – 71% - (невиконання посадових обов’язків, невиконання вимог інструкцій з охорони праці)

-  психофізіологічні – 28,6% (особиста необережність потерпілого, алкогольне, наркотичне, токсикологічне сп’яніння)

-  технічні – 14,3% (незадовільний технічний стан обладнання, недосконалість технологічного процесу, його невідповідність вимогам безпеки).

Страховим експертом з охорони праці Бахмутського міського відділення постійно здійснюється контроль за своєчасністю розслідування нещасних випадків, їх оформленням, виконанням заходів щодо усунення причин нещасних випадків.

З  метою  контролю за станом профілактичної роботи, створенням безпечних і нешкідливих умов праці перевірено 15 підприємств. В результаті перевірок виявлено 86порушень законодавчих актів про охорону праці, видано 15 приписів  керівникам підприємств. При перевірках звертається увага на забезпеченість працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту, проведення на підприємствах медоглядів та їх якість.

Щоквартально проводиться аналіз виробничого травматизму і професійної захворюваності, розробляються заходи щодо зниження їх рівня.

Страховим експертом з охорони праці відділення надаються  консультації щодо  впровадження системи управління охороною праці на підприємствах, проводяться семінари,круглі столи для спеціалістів служб з охорони праці підприємств. 

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує працювати над підвищенням рівня заходів, спрямованих на забезпечення  реалізації державної політики у сфері державного соціального страхування, профілактики  виробничого травматизму, створення безпечних умов праці на підприємствах, установах, організація міста.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально