Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 52 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Фізична особа та ФОП — платники єдиного податку першої — третьої груп мають право не сплачувати земельний податок за земельні ділянки, на яких розташовані будівлі (споруди), їх частини, або нежитлові приміщення у багатоквартирних будинках ?

Переглядів: 81
10.04.2019 - 08:58

Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку, яка використовує будівлі (споруди), їх частини, для провадження господарської діяльності та яка оформила відповідно до вимог законодавства свої права на земельну ділянку під такими об’єктами, не повинна сплачувати земельний податок.

Разом із тим, абзац четвертий п. 297.1 ст. 297 ПКУ не передбачає звільнення від земельного податку для фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку у разі коли обов’язок із сплати податку виникає у нього, як у співвласника багатоквартирного будинку, у складі витрат на управління. Платником податку за земельну ділянку під багатоквартирним будинком з урахуванням прибудинкової території є особа, щодо якої здійснено реєстрацію державних прав на таку земельну ділянку (установа або організація, яка здійснює управління багатоквартирним будинком державної або комунальної власності, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, яке є суб’єктом реєстрації відповідно до рішення співвласників).

Усі співвласники багатоквартирного будинку (в тому числі фізичні особи — підприємці на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності) мають однакові обов’язки щодо здійснення витрат на управління будинком (пропорційно до своєї частки у спільному майні багатоквартирного будинку), до складу яких буде включатися передбачена законодавством плата за землю щодо земельної ділянки під таким будинком та прибудинкову територію.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально