Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Підсумки роботи Бахмутського управлінні ГУ ДФС у Донецькій області за січень-травень 2019 року

Переглядів: 176
10.06.2019 - 13:52

За п`ять місяців 2019 року Бахмутським управлінням ГУ ДФС у Донецькій області направлено до зведеного бюджету України  685,5 млн гривень..             Основними джерелами наповнення зведеного бюджету є податок на доходи фiзичних осiб, якого сплачено 334,8 млн грн, земельний податок – 42,4 млн.грн., військовий збір – 18,2  млн.. грн та інші.

Зокрема, протягом травня 2019 року платники Бахмутського управління  сплатили до загального фонду 202,7 млн.грн., у т.ч. до державного бюджету 89,4 млн. гривень

Своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина. 

Працівники органів ДФС, у свою чергу, прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити для бізнесу більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних послуг,  приведення електронних сервісів до європейських стандартів, а також впровадження нових.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально