Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

У січні – травні 2019 року Центром обслуговування платників Бахмутського управління надано більше вісьми тисяч адміністративних послуг

Переглядів: 152
10.06.2019 - 13:52

Для забезпечення комфортних умов для платників податків у Центрі обслуговування платників Бахмутського управління є місця для заповнення документів та заяв, зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Вся необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах та постійно оновлюється.

Так, станом на 01.06.2019 року  на обліку в Бахмутському управлінні  перебуває 15179 платників податків, з яких 5387 юридичних осіб та 9792 фізичних осіб – підприємців. Кількість платників ПДВ складає 424 осіб, у тому числі 378 юридичних осіб.

Протягом 5 місяців поточного року відвідувачам Центру обслуговування платників було надано  8159 адміністративних послуг. З початку року з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків видано  2588 відомостей про суми і джерела виплачених та утриманих податків.

Однією із найбільш запитуваних серед адміністративних послуг, є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб, їх було надано громадянам  у кількості 3742 од.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Бахмутського управління  знаходиться за адресою: м. Бахмут, вул. Василя Першина, 8, графік роботи: з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45,  субота неділя – вихідні. До Центру обслуговування платників Бахмутської ДПІ можна звертатись за телефоном (06274) 45986.


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально